Rozpis zápasů

 

 

Okresní soutěž mladších přípravek

SR 2019 - 2020

 

 

1. kolo – pondělí 9.9.2019 začátky:

1 utkání v 16:30 hod., 2 utkání v 17:00 hod., 3 utkání v 17:30 hod. v počtu 4 družstev

1 utkání v 17:00 hod., 2 utkání v 17:40 hod., 3 utkání v 18:20 hod. v počtu 3 družstev

 

Turnaj č. 1 - pořadatel TJ Havířov-Dolní Datyně, hraje se na dvou hřištích souběžně

Hraje se při 4 družstvech 2 x 10 min

16:30 hod. – TJ Havířov-Dolní Datyně - TJ Slovan Havířov

16:30 hod. – TJ Petřvald – FK Český Těšín

17:00 hod. – TJ Havířov-Dolní Datyně – FK Český Těšín

17:00 hod. – TJ Slovan Havířov – TJ Petřvald

17:30 hod. – TJ Havířov-Dolní Datyně – TJ Petřvald

17:30 hod. – TJ Slovan Havířov – FK Český Těšín

2. kolo – pondělí 16.9.2019 začátky:

1 utkání v 16:30 hod., 2 utkání v 17:00 hod., 3 utkání v 17:30 hod. v počtu 4 družstev

1 utkání v 17:00 hod., 2 utkání v 17:40 hod., 3 utkání v 18:20 hod. v počtu 3 družstev

 

Turnaj č. 7 - pořadatel FK Český Těšín, hraje se na dvou hřištích souběžně

Hraje se při 4 družstvech 2 x 10 min

16:30 hod. – FK Těrlicko – FK Český Těšín

16:30 hod. – MFK Karviná A – TJ Havířov-Dolní Datyně

17:00 hod. – TJ Havířov-Dolní Datyně – FK Český Těšín

17:00 hod. – MFK Karviná A – FK Těrlicko

17:30 hod. – TJ Havířov-Dolní Datyně – FK Těrlicko

17:30 hod. – MFK Karviná A – FK Český Těšín

 

3. kolo – pondělí 23.9.2019 začátky:

1 utkání v 16:00 hod., 2 utkání v 16:30 hod., 3 utkání v 17:00 hod. v počtu 4 družstev

1 utkání v 16:00 hod., 2 utkání v 16:40 hod., 3 utkání v 17:20 hod. v počtu 3 družstev

 

Turnaj č. 12 - pořadatel FK Těrlicko

Hraje se při 3 družstvech 2 x 15 min

16:00 hod. – FK Těrlicko – FK Baník Albrechtice

16:40 hod. – FK Český Těšín – FK Baník Albrechtice

17:20 hod. – FK Těrlicko – FK Český Těšín

4. kolo – pondělí 30.9.2019 začátky:

1 utkání v 16:00 hod., 2 utkání v 16:30 hod., 3 utkání v 17:00 hod. v počtu 4 družstev

1 utkání v 16:00 hod., 2 utkání v 16:40 hod., 3 utkání v 17:20 hod. v počtu 3 družstev

 

Turnaj č. 13 - pořadatel MSK Orlová

Hraje se při 3 družstvech 2 x 15 min

16:00 hod. – FK Bospor Bohumín – FK Český Těšín

16:40 hod. – MSK Orlová – FK Český Těšín

17:20 hod. – FK Bospor Bohumín – MSK Orlová

5. kolo – pondělí 7.10.2016 začátky:

1 utkání v 15:30 hod., 2 utkání v 16:00 hod., 3 utkání v 16:30 hod. v počtu 4 družstev

1 utkání v 15:30 hod., 2 utkání v 16:10 hod., 3 utkání v 16:50 hod. v počtu 3 družstev

 

Turnaj č. 19 - pořadatel FK Český Těšín

Hraje se při 3 družstvech 2 x 15 min

15:30 hod. – FK Český Těšín – FK Gascontrol Havířov

16:10 hod. – TJ Havířov-Dolní Datyně – FK Gascontrol Havířov

16:50 hod. – FK Český Těšín – TJ Havířov-Dolní Datyně

 

6. kolo – pondělí 14.10.2016 začátky:

1 utkání v 15:00 hod., 2 utkání v 15:30 hod., 3 utkání v 16:00 hod. v počtu 4 družstev

1 utkání v 15:00 hod., 2 utkání v 15:40 hod., 3 utkání v 16:20 hod. v počtu 3 družstev

 

Turnaj č. 22 - pořadatel FK Baník Albrechtice, hraje se na dvou hřištích souběžně

Hraje se při 4 družstvech 2 x 10 min

15:00 hod. – TJ Havířov-Dolní Datyně – FK Český Těšín

15:00 hod. – MFK Karviná A – FK Baník Albrechtice

15:30 hod. – FK Český Těšín – FK Baník Albrechtice

15:30 hod. – TJ Havířov-Dolní Datyně – MFK Karviná A

16:00 hod. – TJ Havířov-Dolní Datyně – FK Baník Albrechtice

16:00 hod. – MFK Karviná A – FK Český Těšín

7. kolo – pondělí 21.10.2016 začátky:

1 utkání v 14:30 hod., 2 utkání v 15:00 hod., 3 utkání v 15:30 hod. v počtu 4 družstev

1 utkání v 14:30 hod., 2 utkání v 15:10 hod., 3 utkání v 15:50 hod. v počtu 3 družstev

 

Turnaj č. 27 - pořadatel FK Baník Albrechtice

Hraje se při 3 družstvech 2 x 15 min

14:30 hod. – FK Baník Albrechtice – MFK Karviná B

15:10 hod. – MFK Karviná B – FK Český Těšín

15:50 hod. – FK Baník Albrechtice – FK Český Těšín

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TOPlist